Szklane drzwi

Szklane drzwi to bez wątpienia eleganckie  i praktyczne rozwiązanie do mieszkań i pomieszczeń biurowych. Dlatego oferujemy nowoczesne technologie drzwi szklanych tj.

  • Nadruk na szkle,
  • laminowanie kolorowej folii,
  • piaskowanie.

Przede wszystkim proponujemy wybór opcji uchylnych drzwi lub przesuwnych. W sprzedaży posiadamy również szeroką gamę okuć oraz systemów montażowych.

Nasze realizacje:

Dlaczego warto montować szklane drzwi?

Szklane drzwi to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się również w bardziej tradycyjnych wnętrzach. Ich niewątpliwym atutem jest uniwersalność. Czyli łatwość dopasowania do różnych stylów, klimatów i pomieszczeń, dzięki czemu są świetną alternatywą dla drzwi drewnianych lub plastikowych. Z powodzeniem można je stosować w nowo powstałych budynkach, jak i tych poddawanych gruntownym remontom. A kilka rodzajów zdobień powierzchni pozwala stworzyć unikalne aranżacje przestrzeni. Jedną z popularnych metod jest piaskowanie, które daje efekt zmatowienia szkła. Dzięki czemu nie trzeba się martwić prywatnością, co ma duże znaczenie w sypialniach, biurach lub gabinetach.

Czy szklane drzwi są bezpieczne?

A co z bezpieczeństwem? Czy szklane drzwi to bezpieczna opcja do domów mieszkalnych? Jak najbardziej, ponieważ drzwi wykonane są z mocnego szkła hartowanego, które jest nawet kilkukrotnie bardziej wytrzymałe od swojego tradycyjnego odpowiednika. Do zniszczeń dochodzi więc bardzo rzadko. Jeśli już się zdarzają, to szkło pęka na drobne i tępo zakończone kawałki, co minimalizuje ryzyko ewentualnego zranienia się. Dzięki temu drzwi szklane są bezpieczną opcją do mieszkań, ale również biur, zakładów pracy czy nawet galerii handlowych. Gdzie ruch pieszy jest zdecydowanie większy. Dodatkowo szkło jest łatwe w czyszczeniu, więc nie potrzeba dużych nakładów pracy, aby drzwi prezentowały się nienagannie. Nawet po wielu latach użytkowania.