Panele szklane do kuchni

Panele szklane to świetny sposób aby wprowadzić kolor i finezję do pomieszczeń. Idealne do kuchni ale również do łazienki. Wyróżnia je duża funkcjonalność i łatwe utrzymanie w czystości. Bez wątpienia szeroki wybór kolorów z całej gamy RAL i wzorów grafiki lub grafiki 3d, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Wszystkie panele wykonujemy ze szkła hartowanego Optiwhite 4-6mm.

Wybierz grafikę

Wybierz grafikę, my przygotujemy dla Ciebie Twój własny panel szklany. Pomożemy Ci sprawić, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe!
Wybierz wzór i zleć nam wydruk, wykonamy go w wysokiej jakości.

Panele szklane naszej realizacji

Dlaczego warto?

Panele szklane do kuchni lub łazienki to świetna alternatywa dla standardowych płytek. Wyróżniają się dużą funkcjonalnością i uniwersalnością. Przede wszystkim łatwością utrzymywania w czystości, ponieważ nie posiadają fug, w których może osadzać się brud. Sprawia to, że panele kuchenne są niezwykle łatwe w użytkowaniu i ponadczasowe, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach.

Wszystkie nasze panele szklane wykonano ze szkła hartowanego, które jest niezwykle bezpieczne. W przypadku ewentualnego rozbicia pęka ono na drobne i tępe kawałki, co minimalizuje ryzyko zranienia. Warto też zauważyć, że do takich zniszczeń dochodzi bardzo rzadko, ponieważ szkło hartowane jest nawet sześciokrotnie wytrzymalsze od tradycyjnego szkła. Ma to ogromne znaczenie w kuchni, gdzie występujące różnice temperatur (np. nad kuchenką gazową) mogłyby osłabić produkt.

Szklane panele do kuchni zyskują coraz większą popularność ze względu na szerokie możliwości aranżacyjne. Duży wybór kolorów i grafik powoduje, że łatwo stworzyć za ich pomocą niepowtarzalny klimat i nadać pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Można postawić na abstrakcyjne wzory lub zdecydować się na ponadczasowe motywy kwiatowe. W ofercie znajdują się również pejzaże, grafiki kojarzące się bezpośrednio z kuchnią (np. jedzenie, napoje). Lub naturalne tekstury, dzięki którym panele można zastosować również w pomieszczeniach o bardziej tradycyjnym wyglądzie.

Nie bez znaczenia jest także wysoka jakość wydruku, gdyż ta pozwala na zachowanie nawet drobnych szczegółów obrazu. Tak ogromna uniwersalność sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie opcję idealną dla siebie i dla swojej kuchni lub łazienki.