Szklane kabiny prysznicowe

Szklane kabiny prysznicowe to doskonały pomysł na nowoczesną łazienkę oraz wygodny sposób użytkowania i utrzymania czystości. Nasze kabiny prysznicowe wykonujemy są ze szkła hartowanego Optiwhite lub Timeless grubości 8-10 mm. Oferujemy również możliwość zdobienia kabiny przez piaskowanie lub grafiką. Oczywiście zawsze stosujemy wysokiej jakości okucia do szkła.

Szklane kabiny prysznicowe które zamontowaliśmy:

Dlaczego warto?

Kabiny prysznicowe ze szkła to doskonały pomysł na uzupełnienie każdej łazienki. Ponieważ są łatwe w użytkowaniu, wytrzymałe i funkcjonalne, a do tego idealnie wpisują się w klimat nowoczesnego mieszkania. Prostota i minimalizm to ich zdecydowane atuty, ponieważ te cechy ułatwiają dopasowanie do wielu styli wnętrzarskich. Dzięki temu szklane kabiny prysznicowe sprawdzają się również w bardziej tradycyjnych pomieszczeniach o klasycznym wystroju. Taka uniwersalność powoduje, że każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Z kolei dla osób, które chciałyby bardziej spersonalizować swoją kabinę prysznicową, oferujemy zdobienie metodą piaskowania lub nadruk wybranej grafiki. Nada to całości unikalnego charakteru.

Kabiny wykonane ze szkła hartowanego

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa i jakości swoich produktów. Dlatego też proponowane przez nas kabiny prysznicowe wykonane są w całości z wytrzymałego szkła hartowanego o grubości 8-10 mm. Szkło hartowane jest nawet sześciokrotnie bardziej wytrzymałe od swojego tradycyjnego odpowiednika. A w przypadku stłuszczenia pęka na drobne i tępe kawałki, które minimalizują ryzyko zranienia.

Ponadto wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, przygotowujemy szklane kabiny prysznicowe na wymiar. Dzięki czemu można je zastosować zarówno w dużych i przestronnych łazienkach, jak i tych niewielkich, w których liczy się każdy metr kwadratowy. Produkt uzupełniamy wysokiej jakości okuciami, które podkreślają nowoczesny charakter kabin.