Lustra na wymiar

Bez wątpienia lustro stanowi piękną ozdobę każdego z wnętrz, optycznie je powiększy i odpowiednio doświetli. Dlatego produkujemy lustra indywidualnie na każdy wzór i wymiar. W ofercie posiadamy lustra srebrne 4mm i 6mm.

Na życzenie oferujemy również:

  • lustra weneckie,
  • grafitowe,
  • niebieskie,
  • brązowe,
  • zielone
  • i czarne.

Każde z luster może być dodatkowo fazowane lub piaskowane z podświetleniem led.

Nasze realizacje:

Dlaczego warto inwestować w lustro na wymiar?

Bez wątpienia lustro to niezbędny dodatek do każdego mieszkania. Poranna toaleta, układanie fryzury, przymierzanie codziennych stylizacji czy różne domowe zabiegi kosmetyczne byłyby wręcz niemożliwe bez tego elementu wyposażenia. Jednakże lustro jest nie tylko praktycznym, ale również dekoracyjnym dodatkiem i wybrany model może znacząco wpłynąć na styl danego pomieszczenia. W tym obszarze niezwykle ważne są lustra na wymiar, ponieważ dają dużo większe możliwości aranżacyjne i ułatwiają dopasowanie całości do charakteru danej łazienki, przedpokoju lub salonu. Finezyjne i nietypowe kształty, podświetlenia lub interesująca kolorystyka sprawiają, że wnętrza nabierają odpowiedniego stylu – idealnie dopasowanego do gustu i preferencji danego klienta.

Lustra na wymiar są niezbędnym elementem w użytkowych pomieszczeniach

Lustra na wymiar są także niezbędnym elementem w użytkowych pomieszczeniach, np. przymierzalniach sklepowych. Złe oświetlenie lub niewłaściwy kształt albo rozmiar lustra mogą zniechęcić potencjalnego klienta do dokonania zakupów i ponownego odwiedzenia danego sklepu. Warto więc zadbać o te kwestie i potraktować je w kategoriach inwestycji, których zadaniem jest zapewnienie wygody odbiorcom, a takie podejście z pewnością zwróci się w przyszłości. Co więcej, dzięki odpowiednio dobranym lustrom można wizualnie powiększyć przestrzeń, nawet w stosunkowo niewielkich przymierzalniach i tym samym zapewnić jeszcze większy komfort klientom.